Domy do sprzedaży

Wszystkie realizowane przez Nas projekty są na naszej stronie internetowej, jak również na stronie biura architektonicznego www.krajobrazy.com.pl. Największym zainteresowaniem cieszą się:  Klasyka, Kryształ, Bella i Pasjans. Domy posiadają dodatkową przestrzeń do wykorzystania na strych lub dodatkowy pokój niewliczony w powierzchnie użytkową budynku.  A wszystkie gotowe domy można zobaczyć odwiedzając Nas na miejscu.Jeśli masz inny, wymarzony projekt, który odpowiada uzyskanym przez Nas warunkom zabudowy, to skontaktuj się z Nami w celu uzyskania odpowiedzi, czy istnieje możliwość budowy takiego domu na osiedlu "Balaton". Istnieje również możliwość zmiany wymienionych projektów pod oczekiwania klienta i tak dla przykładu na osiedlu są dwa budynki Klasyka z podwójnym garażem , większą powierzchnią użytkową.

W 2014 roku zakończyliśmy zabudowę pierwszej linii zabudowy , oraz trzech domów nad lasem.

W 2015 roku przewidujemy budowę czwartego domu na lasem, wybudowanie czwartego domu w drugiej linii Druga połowa roku to zabudowa trzeciej linię zabudowy - obecnie jest możliwość wyboru budynku na jednej z czterech działek.

2016r to dalsza zabudowa trzeciej linii więc zapraszamy do rozmów i oglądania projektów i działek. Jest możliwość budowy domów o powierzchni 100-110m2 po wyborze projektu i zarezerwowaniu działki.

Dom Klasyka - 137.60 m2 + garaż 19.20 m2


Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano salon z jadalnią, kuchnię oraz dodatkowy pokój z łazienką i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się cztery pokoje oraz łazienka. Możliwość zmiany z podwójnym garażem ok 34m2 i ok 167 m2 powierzchni mieszkalnej.


Kryształ 140.90 m2 + garaż 21.30 m2


Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem z kominkiem, kuchnią, oraz wydzielona część z pokojem z łazienką i pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze pod dachem stromym znajdują się 4 sypialnie, w tym jedna z obszerną garderoba oraz łazienka. Możliwość zmian powiększenia salonu o pokój na dole, innej adaptacji poddasza.


Bella 119.50 m2 + garaż 19.30 m2


Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią i kuchnię ze spiżarką oraz pom. gospodarcze i wc. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje w tym jeden z dużym łukowym oknem oraz łazienka


Pasjans 129.70 m2 + garaż 19.30 m2


Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze obok pokoju dziennego i otwartej kuchni ze spiżarką znajduje się wc i pomieszczenie gospodarcze dostępne z garażu. Na poddaszu pod dachem stromym zaprojektowano 4 sypialnie, łazienkę i garderobę .

 Galilea Mała

Napisz do nas:

sh2